رویـای تازه طعـم ها!

صنایع غذایی بابل آب به عنوان تولیدکننده مواد اولیه، توانسته برپایه دانش و تکنولوژی روز دنیا و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش تحقیق و توسعه، نوآوری های چشمگیری را در تولید انواع محصولات طبیعی و سلامت بخش برای صنایع غذایی مختلف ازجمله آبمیوه، نوشابه گازدار، لبنیات، بستنی، شیرینی و شکلات و همچنین صنعت رو به رشد هورکا (هتل- رستوران- کافی شاپ) ارئه نماید.

دسترسی به دانش روز دنیا، بهره گیری از مواد اولیه مرغوب از طریق شرکای تجاری داخلی و خارجی، فناوری و تجهیزات کارآمد تولیدی، پرسنل مجرب و متعهد در واحد تحقیق و توسعه و همچنین حضور فعال واحد تحقیق بازار و البته مشارکت و همدلی مدیریت و پرسنل کل سازمان، بابل آب را در میان تولیدکنندگان صنایع غذایی به مطمئن ترین انتخاب به عنوان تامین کننده مبدل ساخته است.

از این رو دستیابی و بهره مندی دائمی از دانش و تکنولوژی روز دنیا در زمینه تولیدات، اولویت اولیه برنامه های ما محسوب می شود.  

تیم بابل آب

تیم بابل آب

70 پرسنل متعهد و مجرب در واحدهای اداری، آزمایشگاه، تولید و انبار

محصولات بابل آب

محصولات بابل آب

44 گروه محصول جهت صنایع مختلف در زیرگروه های متنوع

کاربرد محصولات

کاربرد محصولات

محصولات جهت کاربرد در صنایع نوشیدنی، شیرینی شکلات، بستنی لبنی و هورکا

نگرش اصلی ما از زمان تاسیس تا به امروز برپایه نوآوری و ارائه محصولات سالم و طبیعی متناسب با نیاز و خواسته تولیدکنندگان و مصرف کنندگان نهایی بوده است.

براساس این نگرش، تمامی کارکنان مجموعه در بخش های مختلف از مدیریت اصلی مجموعه گرفته تا واحد تحقیق و توسعه، فروش و مارکتینگ، اهتمام خود را در کسب دانش و شناخت نیاز بازار، تولید محصولاتی متنوع با کیفیت بالا و درنتیجه کسب رضایت مشتریان قرار داده اند.

از این رو پایش همیشگی بازار و بررسی گرایش ها و علایق مصرف کنندگان در مناطق مختلف ایران و کشورهای اطراف از اصلی ترین رموز موفقیت بابل آب در این زمینه به شمار می آید.

رویکرد اصلی مجموعه ما همواره بر پایه ی تضمین کیفیت، سلامت بخشی و طبیعی بودن محصولات تولیدی بوده است.

در بخش های زیر به تفصیل در خصوص نگرش، رویکرد، هدف و تاریخچه کلی و جایگاه فعلی ما شرح داده شده است